(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paczka do Polski (Nr 5266730)

1 paczka do Polski

Długość [m]:

44

Szerokość [m]:

36

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

4

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1489.00 km

Adres i termin nadania

Szwecja, Kalmar Län, Kalmar

Od 16 paź 2019 do 31 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin

Od 17 paź 2019 do 8 lis 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do transportu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).