(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-24 13:59

1 paczka do Saarbrücken (Nr 2411072)

1 paczka do Saarbrücken

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

10.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 991.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, opłaca się wystawić darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeśli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. Bardzo kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Krapkowice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Saarbrücken, Niemcy

Termin elastyczny