(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2017-08-16 12:21

1 paczka do Szczecina (Nr 1965737)

Długość [m]:

210

Szerokość [m]:

130

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

65.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 820.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, warto opublikować bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. Zwłaszcza delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Biłgoraj, 23-400, Polska

Od 16 sie 2017 do 20 sie 2017

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Od 16 sie 2017 do 25 sie 2017