(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2017-10-26 17:39

1 paczka do uk

(Nr 2116953)
1 paczka do uk

Długość [m]:

3.5

Szerokość [m]:

0.15

Wysokość [m]:

0.15

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1744.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej kształtów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, warto wystawić za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest podać typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, kiedy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wybierzesz firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do przewozu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, gazet lub materiałem. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Rumia, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Leicester, LE1 5YA, Wielka Brytania

Termin elastyczny