(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-28 18:36

1 paczka do UK

(Nr 2120694)
1 paczka do UK

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.30

Wysokość [m]:

0.20

Waga w kg (łączna):

7.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2324.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej gabarytów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, należy opublikować darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem warto zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są szczególnie istotne, jeżeli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, gazet czy też gąbką. Bardzo kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Pruszcz Gdański, 83-000, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Glasgow City, Wielka Brytania

Termin elastyczny