(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-20 11:30

1 paczka do UK

(Nr 2166552)
1 paczka do UK

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

8.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1718.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, papieru lub gąbką. Nadzwyczaj delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch pudła umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Radom, Polska

21 lis 2017

Adres i termin dostawy

Hoddesdon, EN11 8UR, Wielka Brytania

23 lis 2017