(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-27 17:37

1 paczka do UK (Nr 2638932)

1 paczka do UK

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

50.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1138.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej formatów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można podać typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, jeżeli chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypełnić kawałkami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Hamburg, Niemcy

2 maj 2018

Adres i termin dostawy

Birmingham, Wielka Brytania

Termin elastyczny