(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 16:41

1 paczka do Uk (Nr 2746164)

1 paczka do Uk

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2453.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, warto opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem warto podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są bardzo ważne, gdy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Lubartów, 21-100, Polska

25 maj 2018

Adres i termin dostawy

Glasgow, Wielka Brytania

Od 28 maj 2018 do 29 maj 2018