(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-22 15:34

1 paczka do UK

(Nr 2997504)
1 paczka do UK

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

35

Waga w kg (łączna):

6.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1698.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, opłaca się opublikować darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, gdy chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy napakować kawałkami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Kielce, Polska

Od 25 lip 2018 do 27 lip 2018

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Od 26 lip 2018 do 31 lip 2018