(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paczka do UK (Nr 4705744)

1 paczka do UK

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

10

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

0.50

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2485.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 18 lip 2019 do 30 sie 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Szkocja, Aberdeen

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. Szczególnie delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).