(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 paczka do UK (Nr 4915670)

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

1.0

Wysokość [m]:

0.35

Waga w kg (łączna):

80

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1673.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Zdrojewo

17 sie 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Milton Keynes

31 sie 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, warto opublikować darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, kiedy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować kawałkami trocin, gazet lub gąbką. Szczególnie delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).