(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 PACZKA DO UK (Nr 5579755)

1 PACZKA DO UK

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1711.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Gostynin

11 gru 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Bristol

14 sty 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej wymiarów, wagi oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, należy opublikować darmowe ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można określić typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, kiedy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).