1 paczka do UK (okolice Liverpool) (Nr 5242946)

1 paczka do UK (okolice Liverpool)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 846.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Zuid-Holland, Rotterdam

9 gru 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Liverpool

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, warto wystawić darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem warto podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeśli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).