(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paczka do USA CHICAGO (Nr 5183242)

1 paczka do USA CHICAGO

Długość [m]:

700

Szerokość [m]:

170

Wysokość [m]:

150

Waga w kg (łączna):

5

Liczba sztuk:

1

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Kołobrzeg

Od 1 paź 2019 do 13 paź 2019

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Illinois, Chicago

Od 21 paź 2019 do 13 lis 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej formatów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, opłaca się wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są bardzo ważne, jeżeli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, papieru lub gąbką. Zwłaszcza kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).