(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paczka do Warszawy (Nr 5964454)

1 paczka do Warszawy

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

70

Liczba sztuk:

1

Dystans: 214.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Od 27 mar 2020 do 28 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto napakować kawałkami styropianu, papieru czy też gąbką. Nadzwyczaj kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).