(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paczka do Wawy (Nr 4476941)

1 paczka do Wawy

Długość [m]:

0.25

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

11.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2354.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 3 cze 2019 do 4 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 7 cze 2019 do 8 cze 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, należy wystawić za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem warto określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do transportu warto pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować kawałkami trocin, gazet lub gąbką. Zwłaszcza kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).