(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-26 10:03

1 paczka do wietnamu

(Nr 2242038)
1 paczka do wietnamu

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, warto wystawić bezpłatne zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do przewozu należy pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, papieru czy też gąbką. Bardzo delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Đông Giá, Wietnam

Termin elastyczny