(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-07-24 19:38

1 paczka do z Monachium do Warszawy

(Nr 1920393)
1 paczka do z Monachium do Warszawy

Długość [m]:

0.19

Szerokość [m]:

0,19

Wysokość [m]:

0,20

Waga w kg:

1.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1072.00 km

Informacje dodatkowe:

jak najszybciej

Oferty od Przewoźników (0)

199 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-08-2017, 12:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-09 do 2017-08-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-10, 13:08

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 199 zł

Wiadomości:

300 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-07-2017, 22:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-30 do 2017-07-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacjeszczególnie ważne, kiedy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniempustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, papieru lub gąbką. W szczególności kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do zapakowania pakunku?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Monachium, Niemcy

24 lip 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny