(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-17 18:05

1 paczka Gdynia - Stavanger NORWEGIA

(Nr 2162346)
1 paczka Gdynia - Stavanger NORWEGIA

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1579.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, warto opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem można określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, jeśli chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

Od 20 lis 2017 do 21 lis 2017

Adres i termin dostawy

Stavanger, 4006, Norwegia

Od 22 lis 2017 do 23 lis 2017