(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2018-09-13 19:15

1 paczka karton 50×50 (Nr 3236642)

1 paczka karton 50×50

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

50.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1172.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, opłaca się opublikować za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem można podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, jeśli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do transportu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Breedenbroek, 7084, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zagnańsk, 26-050, Polska

Termin elastyczny