(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-27 15:54

1 paczka na białoruś

(Nr 2243940)
1 paczka na białoruś

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

3

Dystans: 686.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 13:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Kasia B.

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, warto wystawić bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem można podać typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, gdy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do transportu należy pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. Nadzwyczaj delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Elbląg, 82-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Менск, Białoruś

Termin elastyczny