(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-27 09:54

1 paczka o długości 5m

(Nr 2118018)
1 paczka o długości 5m

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

80.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1519.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, opłaca się wystawić za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, gazet lub gąbką. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania paczki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Bytom, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dardilly, 69570, Francja

Termin elastyczny