(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-21 19:20

1 paczka(skrzynka Piwa) z Monachium do Krakowa

(Nr 2402304)

Długość [m]:

0.4

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.35

Waga w kg (łączna):

16.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 913.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, należy opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeżeli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Monachium, Niemcy

Od 21 lut 2018 do 8 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Od 21 lut 2018 do 8 kwi 2018