(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 paczka w PL (Nr 5482490)

1 paczka w PL

Długość [m]:

1.40

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

0.45

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

1

Dystans: 303.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Skierniewice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, należy wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeśli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do transportu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).