(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-05-31 13:20

1 paczka (walizka) do Polski

(Nr 1820954)

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2718.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. Bardzo delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Soria, Hiszpania

13 cze 2017

Adres i termin dostawy

Busko-Zdrój, Polska

Termin elastyczny