(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-19 09:38

1 paczka z Blaeneau UK - Krakow

(Nr 2164278)
1 paczka z  Blaeneau UK - Krakow

Długość [m]:

0.80

Szerokość [m]:

0.18

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

7.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 2022.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej kształtów, wagi i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem można określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Blaenau Ffestiniog, LL41 3ES, Wielka Brytania

Od 19 lis 2017 do 22 lis 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny