(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 Paczka z Gorzkowic do Papendrecht NL. (Nr 4535697)

1 Paczka z Gorzkowic do Papendrecht NL.

Długość [m]:

110

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1194.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Gorzkowice

Od 12 cze 2019 do 16 cze 2019

Adres i termin dostawy

Holandia, Zuid-Holland, Papendrecht

Od 13 cze 2019 do 17 cze 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej gabarytów, wagi i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, opłaca się wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, kiedy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto napakować fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).