(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2018-10-11 17:13

1 paczka z kuj-pom do Manchester (Nr 3358137)

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

8.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1820.00 km

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej rozmiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić fragmentami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Witunia, 89-410, Polska

Od 11 paź 2018 do 16 paź 2018

Adres i termin dostawy

Bolton, Wielka Brytania

Od 17 paź 2018 do 22 paź 2018