(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-26 10:19

1 paczka z Manchester UK - Krakow

(Nr 1923039)
1 paczka z Manchester UK - Krakow

Waga w kg (łączna):

8.00

Dystans: 1981.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowy rower należy zachować go w oryginalnym pakunku. Kiedy chcemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w opakowaniu po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego opakowania lub zakupić taki karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu warto poodkręcać i ściągnąć wszelkie ruchome części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu dobrze będzie ułożyć w odrębnych, małych pudełkach albo osłonić fragmentami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie trzeba osłonić papierem albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw zabezpieczających rower.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a również terminu wykonania przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Manchester, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny