(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-26 10:19

1 paczka z Manchester UK - Krakow

(Nr 1923039)
1 paczka z Manchester UK - Krakow

Waga w kg:

8.00

Dystans: 1981.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Potrzebę transportu rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które podarowują rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowiusieńki rower trzeba zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu lub nabyć taki karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie , należy zdemontować oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się częścipedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu warto ulokować w osobnych, mniejszych pudełkach lub osłonić wycinkami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby albo przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie trzeba zabezpieczyć makulaturą lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie tworzyw zabezpieczających jednoślad.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wielkości, a również terminu wykonania transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 . Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Manchester, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny