(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-24 08:16

1 paczka z Saarbrucken - Krakow

(Nr 2410256)
1 paczka z  Saarbrucken - Krakow

Długość [m]:

0.90

Szerokość [m]:

0.20

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

8.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1152.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej kształtów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, opłaca się opublikować darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo ważne, gdy planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić fragmentami styropianu, papieru lub gąbką. Nadzwyczaj kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Saarbrücken, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny