(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2017-09-06 11:46

1 paczka z UK do Warszawy

(Nr 2012024)
1 paczka z UK do Warszawy

Długość [m]:

65

Szerokość [m]:

25

Wysokość [m]:

25

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1961.00 km

Informacje dodatkowe:

Tylko platnosc przy odbiorze.

Oferty od Przewoźników (0)

148 zł

ID firmy: 439492
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 21:18

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-09, 20:17

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 148 zł

Wiadomości:

149 zł

ID firmy: 618
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 13:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-08 do 2017-10-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Dzień dobry. Załadunki w UK w piątki/soboty (nie do wyboru, zależy od trasy w danym tygodniu), dostawy w Warszawie w niedziele lub środy w zależności od tras. Transport door2door, od początku do końca naszym samochodem, bez przeładunków, pośredników czy kurierów po drodze. KONIECZNA JEST REZERWACJA TERMINU Z WYPRZEDZENIEM!!! Zapraszam, Marcin

Cena (zawiera VAT): 149 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki zależy od jej kształtów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, należy wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, jeśli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Nim wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Elland, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny