(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2017-09-06 11:46

1 paczka z UK do Warszawy

(Nr 2012024)
1 paczka z UK do Warszawy

Długość [m]:

65

Szerokość [m]:

25

Wysokość [m]:

25

Waga w kg:

10.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1961.00 km

Informacje dodatkowe:

Tylko platnosc przy odbiorze.

Oferty od Przewoźników (0)

148 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 21:18

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-09, 20:17

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 148 zł

Wiadomości:

149 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 13:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-08 do 2017-10-28

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Dzień dobry. Załadunki w UK w piątki/soboty (nie do wyboru, zależy od trasy w danym tygodniu), dostawy w Warszawie w niedziele lub środy w zależności od tras. Transport door2door, od początku do końca naszym samochodem, bez przeładunków, pośredników czy kurierów po drodze. KONIECZNA JEST REZERWACJA TERMINU Z WYPRZEDZENIEM!!! Zapraszam, Marcin

Cena (zawiera VAT): 149 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, należy wystawić darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacjeszczególnie ważne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniamipustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Elland, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny