(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 Paket nach Singapur. (Nr 5692758)

1 Paket nach Singapur.

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

40

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Erkrath

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Singapur, Singapur, Singapur

17 lut 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, opłaca się opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest określić typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, jeśli planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do transportu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).