(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-07-24 12:30

1 pakiet otaśmowany

(Nr 3005632)
1 pakiet otaśmowany

Długość [m]:

4.5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

1500.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 808.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przetransportowania mały ładunek, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje użycia dużej płaszczyzny, wtedy wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w przewozie LTL zalicza się auta, których waga przewyższa 3,5 t. oraz pozostałe pojazdy spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka i furgon. Rodzaj ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach kosztów transportu ładunku w ramach LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i rozmiar. Wypada także dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać opakowanie. Istotna bywa również informacja w temacie usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy również załadunek oraz rozładunek. Zasadniczą informacją jest także czas realizacji usługi.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to zazwyczaj palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Suchy Bór, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nidderau, 61130, Niemcy

Termin elastyczny