(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-03 21:59

1 palet

(Nr 2254407)
1 palet

Długość [m]:

0.99

Szerokość [m]:

0.59

Wysokość [m]:

1.20

Waga w kg (łączna):

83.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 457.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, warto opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. Szczególnie delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Bornos, Hiszpania

4 sty 2018

Adres i termin dostawy

Aguilas, Hiszpania

10 sty 2018