(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 palet 3m (largo) *2(alto)*2m (ancho) (Nr 6074425)

1 palet 3m (largo) *2(alto)*2m (ancho)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1300

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Cajas muebles en kit y sofas

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 615.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andalucía, Guadalcacín

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Termin elastyczny


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przewiezienia mały ładunek, który nie wymaga zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga wykorzystania całej przestrzeni, wówczas wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest trafne. 


Do samochodów ciężarowych używanych w przewozie LTL kwalifikuje się pojazdy, których waga jest większy niż 3,5 tony oraz inne samochody spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka lub furgon. Typ ciężarówki powinien być dostosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, ważne są tego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Trzeba także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, należy opisać ładunek. Kluczowa bywa także informacja w kwestii usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy także załadunek i wyładunek. Znaczącą daną jest także termin wykonania transportu.

Ładunki przewożone w tematyce LTL to często paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.