(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 palet con 4 ruedas a Bremen Alemania (Nr 5526343)

Wysokość [m]:

0.90

Waga w kg (łączna):

140

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [€]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

0.90

Dystans: 2180.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Ibiza

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Brema, Brema

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej kształtów, wagi i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, jeżeli planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do wysyłki warto pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, papieru czy też gąbką. W szczególności kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).