1 paleta euro (Nr 4558469)

1 paleta euro

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 2554.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, County Donegal, Letterkenny

20 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Morawica

5 paź 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić naczynia na kilka pudeł, żeby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują specjalne kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie waszego mienia.