(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-05-25 10:48

1 paleta euro lub 4 baniaki 16L luzem (Nr 2748968)

1 paleta euro lub 4 baniaki 16L luzem

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

64.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Zlecę przewóz palety euro niepiętrowalnej z 4 x 16L baniaki.Towar można również ściągnąc z palety do przewozu luzem

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2699.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przetransportowania drobny ładunek, który nie wymaga wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zagospodarowania dużej przestrzeni, wówczas wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest w sam raz. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w przewozie LTL zalicza się wozy, których ciężar przewyższa 3,5 t. oraz inne pojazdy spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki klasa: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być dopasowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wyliczeniach kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – ciężar i wymiary. Powinno się także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać paczkę. Istotna bywa także informacja w temacie usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy także załadunek i wyładunek. Kluczowy jest również termin wykonania usługi.

Ładunki transportowane w zakresie LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Murcja, Hiszpania

Od 28 maj 2018 do 29 maj 2018

Adres i termin dostawy

Pobiedziska, 62-010, Polska

Termin elastyczny