(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-20 12:21

1 paleta na WĘGRY

(Nr 2166732)
1 paleta na WĘGRY

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

250.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 866.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, warto opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem można podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, kiedy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do przewozu warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Jaroszowa Wola, 05-540, Polska

22 lis 2017

Adres i termin dostawy

Budapeszt, Węgry

23 lis 2017