(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-06-02 11:59

1 Palette

(Nr 1824532)
1 Palette

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg:

60.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

es handelt sich um eine Olivenbaum-Wurzel

Oferty od Przewoźników (0)

990 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 12:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 990 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie ładunków różnego rodzaju – stanowią platformę, na której nietrudno można przetransportować małe paczki oraz rzeczy. Przewóz na paletach to głównie wybierana metoda transportu dużej ilości towarów. Na paletach nierzadko transportuje się pakunki powyżej 70 kilogramów – bramki żeliwne, skrzynki, artykuły budowlane, itp. Aby jak najdokładniej wycenić transport palet, warto posłużyć się portalem Clicktrans.pl, dzięki temu dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie paletowym. W szacowaniu kosztów przewozu istotne znaczenie miewa ilość palet, ciężar ładunku i gatunek transportowanych przedmiotów. Ładunki paletowe podnoszone są dzięki wózkom widłowym.

Europalety oraz inne typy palet

    Przy transporcie paletowym góruje europaleta, określana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Zwyczajna Europaleta posiada format 800x1200x150 mm oraz jest zrobiona z drewna. Przy transporcie przemysłowym wykorzystuje się także palet „angielek” o wymiarach 1200x1200x144 milimetrów. Palety oddane do transportu w pojemnikach metalowych posiadają format 1135x1133 mm. W przemyśle chemicznym wykorzystuje się za to palety spełniające normy CP. Palety drewniane w ostatnich latach zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które mają żywotność przez10-15 lat.

Koszt transportu palet w Polsce
    Średnia cena netto transportu palet  w Polsce wynosi 187,8 złotych i to wynosi 57 groszy za km.

Koszt transportu palet w Europie

    Transport palet za granicą to przeciętny koszt 581 zł i to wynosi 46 groszy za kilometr.

Adres i termin nadania

Jerez de la Frontera, 11579, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Brno, Czechy

Termin elastyczny