(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-06-02 11:59

1 Palette

(Nr 1824532)
1 Palette

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg:

60.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [€]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

es handelt sich um eine Olivenbaum-Wurzel

Oferty od Przewoźników (0)

990 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 12:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 990 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie towarów różnego rodzajutworzą bazę, na której prosto daje radę przewieźć mniejsze pakunki oraz rzeczy. Transport na paletach to głównie wykorzystywana metoda transportu dużej ilości ładunków. Za pomocą palet nierzadko transportuje się towary przekraczające 70 kg – bramki stalowe, pudła, towary budowlane, itd. Aby jak najdokładniej oszacować koszt przewozu ładunku na paletach, można posłużyć się portalem Clicktrans.pl, a otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie paletowym. W szacowaniu kosztów przewozu najważniejsze znaczenie miewa ilość palet, waga ładunku i gatunek transportowanych rzeczy. Ładunki znajdujące się na paletach wynoszoneza pomocą wózka widłowego.

Europalety oraz inne typy palet

    W transporcie paletowym prym wiedzie europaleta, określana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Przepisowa Europaleta ma format 800x1200x150 mm oraz jest zrobiona z drewna. Przy przewozie przemysłowym wykorzystuje się także palet „angielek” o wymiarach 1200x1200x144 mm. Palety skierowane do transportu w kontenerach posiadają rozmiary 1135x1133 milimetrów. Przy przemyśle chemicznym stosuje się natomiast palety spełniające standardy CP. Palety zrobione z drewna ostatnio zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które posiadają okres przydatności przez10-15 lat.

Cena transportu palet w kraju
    Przeciętna cena netto przewozu palet  w obrębie kraju kosztuje 187,8 złotych i to wynosi 57 gr za km.

Koszt przewozu palet za granicą

    Przewóz palet za granicą to przeciętny koszt 581 złotych i to wychodzi 46 gr. za kilometr.

Adres i termin nadania

Jerez de la Frontera, 11579, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Brno, Czechy

Termin elastyczny