(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-25 11:43

1 pallet europeo (Nr 2413116)

1 pallet europeo

Długość [m]:

1.80

Szerokość [m]:

1.15

Wysokość [m]:

1.20

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Cajon

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1571.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przewiezienia nieduży ładunek, który nie potrzebuje użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga wykorzystania całej powierzchni, wówczas użycie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest w sam raz. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których waga jest większy niż 3,5 t. oraz pozostałe pojazdy spełniające zasady ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki w wersji: firanka oraz furgon. Wariant ciężarówki powinien być dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wycenie transportu ładunku w ramach LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Trzeba także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, wypada opisać pakunek. Istotna bywa również informacja w kwestii usługi – czy obejmuje tylko przewóz, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Ważnym elementem jest także czas realizacji transportu.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to zazwyczaj palety, paczki, maszyny, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Od 2 mar 2018 do 5 mar 2018

Adres i termin dostawy

Bruksela, Belgia

Termin elastyczny