(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paquete (Nr 5235790)

1 paquete

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

70

Waga w kg (łączna):

10

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2398.00 km

Adres i termin nadania

Czechy, Praga, Praga

6 gru 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kastylia-La Mancha, Ciudad Real

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej wymiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, warto wystawić bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).