1 paquete (Nr 6027442)

1 paquete

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.30

Wysokość [m]:

0.40

Waga w kg (łączna):

10

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1230.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicja, A Coruna

Od 24 kwi 2020 do 30 maj 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Palma

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, opłaca się wystawić bezpłatne zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, kiedy planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do wysyłki należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, papieru czy też gąbką. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).