(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 PAQUETE (Nr 6071767)

1 PAQUETE

Długość [m]:

121

Szerokość [m]:

61

Wysokość [m]:

17

Waga w kg (łączna):

26

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1678.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Soto Del Real

18 maj 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, opłaca się wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem można określić typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).