(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paquete a alemania (Nr 4557605)

1 paquete a alemania

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

49

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2149.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Estremadura, Plasencia

Od 16 wrz 2019 do 20 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Sheffield

Od 23 wrz 2019 do 27 wrz 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, należy wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeśli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do wysyłki należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).