(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paquete a andorra la vella (Nr 6069345)

1 paquete a andorra la vella

Długość [m]:

0.56

Szerokość [m]:

0.45

Wysokość [m]:

0.30

Waga w kg (łączna):

17

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 609.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Andora, Andora, Andora

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej wymiarów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do transportu trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).