(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paquete a Barcelona (Nr 5428698)

1 paquete a Barcelona

Długość [m]:

20

Szerokość [m]:

20

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

2

Liczba sztuk:

5

Dystans: 1915.00 km

Adres i termin nadania

Węgry, Pest Megye, Budaörs

5 sty 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

20 sty 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej rozmiarów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, kiedy chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).