1 PAQUETE A BOGOTA (Nr 6018454)

1 PAQUETE A BOGOTA

Długość [m]:

0.3

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

1

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1010.00 km

Adres i termin nadania

Kolumbia, Atlántico, Barranquilla

Od 11 maj 2020 do 14 maj 2020

Adres i termin dostawy

Kolumbia, Distrito Capital De Bogotá, Bogota

Od 18 maj 2020 do 25 maj 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, należy wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. Zwłaszcza delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).