(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paquete a España (Nr 4886370)

1 paquete a España

Długość [m]:

0.45

Szerokość [m]:

0.30

Wysokość [m]:

0.30

Waga w kg (łączna):

25.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2531.00 km

Adres i termin nadania

Węgry, Pest Megye, Budaörs

2 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Valdemoro

9 wrz 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, należy wystawić bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, jeśli chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wybierzesz firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypchać kawałkami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).