(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paquete a españa (Nr 5298146)

1 paquete a españa

Długość [m]:

1.19

Szerokość [m]:

1.19

Wysokość [m]:

0.81

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2774.00 km

Adres i termin nadania

Słowacja, Kraj Bratysławski, Bratysława

Od 13 sty 2020 do 16 sty 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Grenada

Od 20 sty 2020 do 21 sty 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu przesyłki, opłaca się opublikować bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).